محل تبلیغات شما
چند وقتی است که بازار سایت های مقاطعه بندی هندبال بیش از هر زمان دیگری داغ شده و این موضوع با مشاهده صدها وب سایت پیش بینی فوتبال درون کشور که البته برای فعالیت خویشتن تبلیغات زیادی تیمار عمل می دهند قابل مشاهده است!
از طرفی مجموع ارقامی که برای درآمد شاگرد از این تعهد بندی و پیش بینی ها آنقدر هنگفت است که علامت می دهد سود کلانی از این خوش نویسی به جیب گردانندگان سایت ها واریز می شود.

سایت های شرط بندی چطور کار می کنند؟
روند فعالیت سایت های شرط بندی به این رخساره است که چند ممیز استخدام می شوند و برای ورزش های مختلف درصد اقبال بخاطر برد و باخت آویشن ها را روشن می کنند. آن حین با توجه به تعیین این شانس ها، درصدهای مختلفی بخاطر کاربران مشهود می شود.

بخاطر شهید برای بازی دو تیم بارسلونا و ختافه، که طالع سرما تیم بارسلونا را بسیار محتمل می دانند به این اسلوب امکان تعهد بندی را برای کاربران در دید می گیرند که چنانچه تیم بارسلونا مرطوب بازی شد، شما بوسیله ازای یک میلیون تومان که مقاطعه بندی میکنید ۷ درصد آن یعنی ۷۰ هزارتومان خیس خواهید شد. چنانچه دو تیم یکسان کنند شما ۵ برابر این عدد یعنی ۵ میلیون تومان تر خواهید شد و چنانچه آویشن ختافه برنده شود شما ۱۲ موافق این پول را نم خواهید شد.

داخل معلوم پیشنهاد بیم انگیزی است و هر کسی که بخشی فوتبال بداند و آویشن های را بشناسد با خویشتن تفکر می کند که حتما برنده این شرط بندی خواهد بود، اما باید بدانید که حتی اگر شما به عارض اتفاقی در یک بازی تر اکید درون طولانی مدت این گرداننده سایت است که خیس خواهد بود.

کارشناسان این سایت ها، درصدهای مقاطعه بندی را طوری محاسبه می کنند که داخل هر سه دسته پیروزی، مساوی، شکست، با توجه به درصدها میزان شرط بندی کاربران یکسان باشد و داخل نهایت این سایت است که تیز یک سوم سرمایه ای می شود که کاربران در سایت تنخواه گذاری کرده اند.

تجربه  یکی از کاربران سایت های شرط بندی
سهیل، یکی از کسانی است که چند سالی در این سایت های ورزشی شرط بندی می کند به رومه نگار جوان آنلاین» می گوید: شرط بندی فوتبال اعتیادآور است. شاید هر کسی در نگاه شروع بگوید یکبار وارد سایت می شوم و شانسم را امتحان می کنم، اما بعد از مدتی به خودش می آید و می بیند نمی تواند از این شرط بندی قلب بکند و در عاقبت غصه کلی پول از این راه از دست می دهد.»

او ادامه می دهد: روزهای اول پول کمتری بخاطر قول بندی می دادم و کمتر سربزرگی می کردم، اما هر چقدر که گذشت قلب و جرات معین کردم و به امید اینکه پول های بیشتری ببرم، مبالغ بیشتری را شرط بندی می کردم. یک روز به خودم آمدم دیدم فقط تعهد بندی می کنم که باخت هایم را تکرار کنم و مخبر شدم که به جای اینکه برنده این شرط بندی ها باشم بیش از ۲۰ میلیون تومان پول از دست داده ام.»

سهیل با بیان اینکه فعالیت سایت های شرط بندی اختلاف اضافی با سایت های قمار ندارد، می گوید: سایت های مقاطعه بندی آزادانه تبلیغ می شوند و من غم از قاعده همین تبلیغات بوسیله دام شرط بندی افتادم. به جرات می توانم بگویم که هیچ کس مرطوب این تعهد بندی ها حلق! و فقط گردانندگان سایت ها هستند که پول به یقه می زنند و بوسیله افرادی مشابه من که درون دام آن ها محذوف اند، می خندند!»

او می گوید: راسته کثیف شرط بندی هر کسی را که یک مرحله اندوه بااطلاع سایت شده باشد، گرفتار می کند. متاسفانه هر کسی با خویشتن پندار می کند که او می تواند زیرفون این بازار شود، اما متاسفانه به جز باختن هیچگاه چیزی نصیبش نخواهد شد.»

چرا این سایت ها فیلتر نمی شوند؟
فعالیت آزادانه سایت های شرط بندی و تبلیغات مکرر آن ها این سوال را ساختن می درنگ که چرا برخوردی با سایت های شرط بندی نمی شود و چرا این سایت ها فیلتر نمی شوند؟

سرهنگ تورج کاظمی، رییس پلیس فتای تهران بزرگ درباره اصابت پلیس فتا با سایت های شرط بندی مسابقات فوتبال گفته: پلیس فتا بر حسب دستور مقام قضایی با متخلفان و سودجویان در این فضا تلاقی می بطی ء و علاوه بر آن همچنین ممکن است مأموران فتا در رصدهای خود با این طور سایت هایی روبه رو شوند یا اینکه گزارش های مردمی به دست ما برسد که در این موارد همچنین با دستور مقام قضایی نسبت به بست کردن سایت مذکور و برخورد با متخلفان اقدام خواهیم کرد.»

او با بیان اینکه متاسفانه برخی از این سایت های مقاطعه بندی حضور های بانکی و صیقلی هم دارند، ادامه رحم: متاسفانه سایت هایی هستند که از حضور های پرداخت بانکی استفاده می کنند، که ما در این بنیاد نیز با دستور مقام قضایی این پیشگاه ها را هم بست کرده و حتی الامکان بلوکه کردن مبالغ در آن ها نیز حیات دارد.»

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با آژیر درون مورد سرقت اطلاعات بانکی کاربران گفت: فدایی از سودجویان با مانند سازی صفحه آستان های پرداخت بانکی رفتار به سوء استعمال از مفروضات حساب کاربران می کنند و با ایجاد ورق ای جعلی، اطلاعات کارت بانکی کاربران را ذخیره کرده و مدتی سپس نیز هرآنچه که داخل حساب کاربر بود داشته را تخلیه می کنند، متاسفانه بسیاری از کاربران حزن با توجه به اینکه می دانند دست به اقدامی غیرقانونی زده اند، از شکایت صرف دیدن کرده و ان همچنین از این همین انفراد سوء استفاده می کنند.»

این ها تو حالی است که برخی از سایت های تعهد بندی در پوشش برگزاری مسابقات و قرعه کشی فعالیت می کنند که مشمول جرایم قانونی نشوند. برخی از این سایت ها حتی مدعی استفتایی از دفتر مراجع و تصرف مجوز شرعی هستند (!) و این درحالی است که آنچه آن ها استفتا می کنند، با آنچه در سایت خود انجام می دهند، کاملا مغایرت دارد.

بوسیله نظر می رسد که موجب دنباله فعالیت برخی از سایت های مقاطعه بندی و رشد قارچ روش آن ها فعالیت پوششی خواه رصد نشدن آن ها توسط پلیس فتاست؛ بنابراین از آنجایی که فعالیت این سایت ها مصداق قمار است و از دیدن قوانین سرزمین جرم محسوب می شود، حاجت به رصد باریک بین لطافت از سوی پلیس فتا احساس می شود تا شاهد کاهش فعالیت و تبلیغات آزادانه سایت های تعهد بندی باشیم.

14 روش ساده برای گرفتن یک سلفی عالی

كلیدسازی شبانه روزی و سیار ممتازچی

کلید سازی شبانه روزی

سایت ,بندی ,های ,ها ,شرط ,کاربران ,سایت های ,شرط بندی ,این سایت ,است که ,از این

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بدانید BDANID طرفدار chapnofuslo هیئت فرهنگی ،مذهبی آل یاسین دورود یاحــــــــــسین کرایه منزل مبله روزانه درشیراز فروش رله امرن Omron فروشگاه اینترنتی روبینیا گاردن دفتر وکالت بین المللی ایزدی تعمیرات موتور سیکلت